|
|
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni huculskich. Tom VI. | | Data powstania: | 1990 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1990. Polski Związek Hodowców Koni. 8, s. 210. Oprawa współczesna imitacja skóry.
UWAGA! Jest to ksero z oryginału. Stan bardzo dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni wielkoposlkich [Kwlkp]. Tom V, część 1 | | Data powstania: | 1990 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1990. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 457, `3`. Oprawa oryginalna płótno.
Ekslibris, stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni małopolskich [Km] Tom II. | | Data powstania: | 1970 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1970. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 828. Oprawa oryginalna płótno.
Ekslibris, stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni małopolskich [Km] Tom III. | | Data powstania: | 1975 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1975. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 23x17 cm. Stron 761, `3`. Oprawa oryginalna płótno.
Ekslibris, stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni wielkoposlkich [Kwlkp]. Tom III, część 2 | | Data powstania: | 1977 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1977. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 788. Oprawa oryginalna płótno.
Ekslibris, stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni śląskich. Tom 7. | | Data powstania: | 1999 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1999. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 726. Oprawa oryginalna płótno.
Ekslibris własnościowy, stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | BRABENETZ Hans | | Tytuł: | Das k.k. Staatsgestut Radautz und seine Pferde | | Data powstania: | 1987 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Zurich 1987. ISG-Verlag. 4, s. 240. Oprawa współczesna imitacja skóry. UWAGA! Jest to reprint z oryginału.
Stan bardzo dobry.
Liczne ilustracje w tekście.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | GABRIS Juraj | | Tytuł: | Atlas plemien hospodarskych zvierat | | Data powstania: | 1971 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Bratislava 1971. Vydavatelstvo Priroda. 4, s. 342, [6]. Opr. oryg. płótno, obwoluta.
Na oprawie i pierwszych kartach ślady zalania, poza tym stan dobry.
Na str. 125-201 rozdziały dotyczące koni. Liczne ilustracje w tekście.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Biuletyn Prac Naukowo-Badawczych. Dział Hodowli Koni. Dodatek: Bibliografia zawartości miesięcznika „Hodowca koni” za lata 1946-1948. | | Data powstania: | 1957 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Instytut Zootechniki Dział Dokumentacji Naukowej. Nr. 45. Dodatek: Bibliografia zawartości miesięcznika „Hodowca koni” za lata 1946-1948. Nr. 10. Kraków 1957. 4, s. 81, 38, III, tablice. broszura.
Okł. lekko zabrudzona, poza tym stan dobry.
Tablice przedstawiające między innymi konie, Exlibris. Maszynopis powielany.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | GRABOWSKI J. STANISZEWSKI J. | | Tytuł: | [Monografie Zjednoczenia Hodowli Zwierząt Zarodowych] | | Data powstania: | 1969 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
`Nr` 7: Stadnina Koni Walewice. Opracowali: .... Warszawa 1969. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 102, [2], tabl. broszura.
Okł. z niewielkimi zabrudzeniami, wewnątrz stan dobry.
Liczne ilustracje w tekście.
|
|
|
| |
| | |
|