W koszyku: 0 produktów
Suma: 0,00 PLN
Menu

Wyszukiwarka:
Widok listy:Sortowanie: 
Strona główna » Oferta » Katalogi ofertowe
Księga stadna koni huculskich. Tom VI.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Księga stadna koni huculskich. Tom VI.
Data powstania:1990
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1990. Polski Związek Hodowców Koni. 8, s. 210. Oprawa współczesna imitacja skóry.

UWAGA! Jest to ksero z oryginału. Stan bardzo dobry.

50.00 PLN
 Kup 'Księga stadna koni huculskich. Tom VI.'
do koszyka
Księga stadna koni wielkoposlkich {Kwlkp}. Tom V, część 1
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Księga stadna koni wielkoposlkich [Kwlkp]. Tom V, część 1
Data powstania:1990
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1990. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 457, `3`. Oprawa oryginalna płótno.

Ekslibris, stan dobry. 

96.00 PLN
 Kup 'Księga stadna koni wielkoposlkich [Kwlkp]. Tom V, część 1'
do koszyka
Księga stadna koni małopolskich {Km} Tom II.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Księga stadna koni małopolskich [Km] Tom II.
Data powstania:1970
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1970. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 828. Oprawa oryginalna płótno.

Ekslibris, stan dobry. 

120.00 PLN
 Kup 'Księga stadna koni małopolskich [Km] Tom II.'
do koszyka
Księga stadna koni małopolskich {Km} Tom III.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Księga stadna koni małopolskich [Km] Tom III.
Data powstania:1975
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1975. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 23x17 cm. Stron 761, `3`. Oprawa oryginalna płótno.

Ekslibris, stan dobry.

120.00 PLN
 Kup 'Księga stadna koni małopolskich [Km] Tom III.'
do koszyka
Księga stadna koni wielkoposlkich {Kwlkp}. Tom III, część 2
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Księga stadna koni wielkoposlkich [Kwlkp]. Tom III, część 2
Data powstania:1977
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1977. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 788. Oprawa oryginalna płótno.

Ekslibris, stan dobry.  

128.00 PLN
 Kup 'Księga stadna koni wielkoposlkich [Kwlkp]. Tom III, część 2'
do koszyka
Księga stadna koni śląskich. Tom 7.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Księga stadna koni śląskich. Tom 7.
Data powstania:1999
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1999. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 726. Oprawa oryginalna płótno.

Ekslibris własnościowy, stan dobry.

96.00 PLN
 Kup 'Księga stadna koni śląskich. Tom 7.'
do koszyka
Das k.k. Staatsgestut Radautz und seine Pferde
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:BRABENETZ Hans
Tytuł:Das k.k. Staatsgestut Radautz und seine Pferde
Data powstania:1987
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Zurich 1987. ISG-Verlag. 4, s. 240. Oprawa współczesna imitacja skóry. UWAGA! Jest to reprint z oryginału. 

Stan bardzo dobry.

Liczne ilustracje w tekście.

60.00 PLN
 Kup 'Das k.k. Staatsgestut Radautz und seine Pferde'
do koszyka
Atlas plemien hospodarskych zvierat
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:GABRIS Juraj
Tytuł:Atlas plemien hospodarskych zvierat
Data powstania:1971
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Bratislava 1971. Vydavatelstvo Priroda. 4, s. 342, [6]. Opr. oryg. płótno, obwoluta.
Na oprawie i pierwszych kartach ślady zalania, poza tym stan dobry.

Na str. 125-201 rozdziały dotyczące koni. Liczne ilustracje w tekście.

30.00 PLN
 Kup 'Atlas plemien hospodarskych zvierat'
do koszyka
Biuletyn Prac Naukowo-Badawczych. Dział Hodowli Koni. Dodatek: Bibliografia zawartości miesięcznika „Hodowca koni” za lata 1946-1948.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Biuletyn Prac Naukowo-Badawczych. Dział Hodowli Koni. Dodatek: Bibliografia zawartości miesięcznika „Hodowca koni” za lata 1946-1948.
Data powstania:1957
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Instytut Zootechniki Dział Dokumentacji Naukowej. Nr. 45. Dodatek: Bibliografia zawartości miesięcznika „Hodowca koni” za lata 1946-1948. Nr. 10. Kraków 1957. 4, s. 81, 38, III, tablice. broszura.

Okł. lekko zabrudzona, poza tym stan dobry.

Tablice przedstawiające między innymi konie, Exlibris. Maszynopis powielany.

60.00 PLN
 Kup 'Biuletyn Prac Naukowo-Badawczych. Dział Hodowli Koni. Dodatek: Bibliografia zawartości miesięcznika „Hodowca koni” za lata 1946-1948.'
do koszyka
{Monografie Zjednoczenia Hodowli Zwierząt Zarodowych}
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:GRABOWSKI J. STANISZEWSKI J.
Tytuł:[Monografie Zjednoczenia Hodowli Zwierząt Zarodowych]
Data powstania:1969
Rodzaj:książka / book;
Opis:

`Nr` 7: Stadnina Koni Walewice. Opracowali: .... Warszawa 1969. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 102, [2], tabl. broszura.
Okł. z niewielkimi zabrudzeniami, wewnątrz stan dobry.

Liczne ilustracje w tekście.

64.00 PLN
 Kup '[Monografie Zjednoczenia Hodowli Zwierząt Zarodowych]'
do koszyka
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »