|
|
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Przepisy Dra Oetkera. | | Data powstania: | [193-] | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Oliwa. [1931]. 16d, s. 64, broszura. Okładka otarta i zabrudzona, wewnątrz stan bardzo dobry. (Zawiera: przepisy na ciasta i torty, drobne ciastka i słodkie potrawy.)
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Dra. Oetkera Przepisy. | | Data powstania: | [193-] | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Oliwa. [193-]. 16d, s. 64, broszura. Okładka otarta i zakurzona, niewielki ubytek w lewym górnym rogu, wewnątrz stan dobry (Ilustracje w tekście).
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Postępowa gospodyni używa mączki Gustin Dr. Oetker. | | Data powstania: | [193-] | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
B.m. [193-]. 16d, s. 12, broszura. Okładka lekko zakurzona, poza tym stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | POSPIESZYŃSKA Katarzyna | | Tytuł: | Przygoda kulinarna | | Data powstania: | 1987 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1987. Zrzeszenie Księgarstwa. 8, s. 427, [5]. oprawa półpłótno. Oprawa zabrudzona, wewnątrz stan dobry. Liczne kolorowe ilustracje w tekście. zapiski własnościowe.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Podstawy racjonalnego odżywniania i przepisy przyrządzania potraw. | | Data powstania: | 1938 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Stow. Służba Obywatelska Koło Łódzkie. Zeszyt I. Łódź 1938. 8, s. [2], 56, [1]. broszura. Otarcia grzbietu, zabrudzenia okładki, poza tym stan dobry. lustracje w tekście. Maszynopis powielany.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | PENDLETON ROCKWELL Helen | | Tytuł: | The amateur Epicure`s cook book | | Data powstania: | 1958 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
New York 1958. Roy Publishers. 8, s. XIV, 274. oprawa oryginalna płótno, obwoluta. Obwoluta z niewielkimi ubytkami, niewielkie zalanie ostatnich stron, poza tym stan dobry. Liczne ilustracje w tekście.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | ĆWIERCZAKIEWICZOWA Lucyna | | Tytuł: | Jedyne praktyczne przepisy konfitur, różnych marynat, wędlin, wódek, likierów, win owocowych, miodów oraz ciast. | | Data powstania: | 1988 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Według wydania z 1885 roku. Warszawa 1988. Wydawnictwo "Alfa". 16d, s. [4], XII, 336. broszura. Okładka z niewielkimi przetarciami głównie na grzbiecie, wewnątrz stan bardzo dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | LEMNIS Maria, VITRY Henryk | | Tytuł: | Old Polish Traditions in the Kitchen and at the Table | | Data powstania: | 1981 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warsaw 1981. Interpress Publishers. 16d, s. 303, [1]. oprawa oryginalna półpłótno. Niewielkie otarcia krawędzi okładki, stan bardzo dobry. Ilustracje w tekście. Angielski przekład "W staropolskiej kuchni".
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | ŁOSIŃSKA J. | | Tytuł: | Książka kucharska. Przepisy gotowania | | Data powstania: | [ca 1930] | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Oprac. i wypróbowała ... Poznań [ca 1930]. Firma Maggi. 16d, s. 159. broszura. Niewielki ubytek grzbietu, otarcia okładki, niewielkie zaplamienia wewnątrz.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | CIEŚLAK Jan | | Tytuł: | Od abboccato do żubrówki wszytko o napojach | | Data powstania: | 1978 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa. 1978. Wyd. Naukowo-Techniczne, 8, s. 370, [2]. oprawa oryginalna półpłótno, obwoluta. Obwoluta lekko naddarta z niewielkimi ubytkami, oprawa nieznacznie otarta, wewnątrz stan bardzo dobry
|
|
|
| |
| | |
|