W koszyku: 0 produktów
Suma: 0,00 PLN
Menu

Wyszukiwarka:
Widok listy:Sortowanie: 
Strona główna » Oferta » Katalogi ofertowe
Przepisy Dra Oetkera.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Przepisy Dra Oetkera.
Data powstania:[193-]
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Oliwa. [1931]. 16d, s. 64, broszura. Okładka otarta i zabrudzona, wewnątrz stan bardzo dobry. (Zawiera: przepisy na ciasta i torty, drobne ciastka i słodkie potrawy.)

10.00 PLN
 Kup 'Przepisy Dra Oetkera.'
do koszyka
Dra. Oetkera Przepisy.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Dra. Oetkera Przepisy.
Data powstania:[193-]
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Oliwa. [193-]. 16d, s. 64, broszura. Okładka otarta i zakurzona, niewielki ubytek w lewym górnym rogu, wewnątrz stan dobry (Ilustracje w tekście).

10.00 PLN
 Kup 'Dra. Oetkera Przepisy.'
do koszyka
Postępowa gospodyni używa mączki Gustin Dr. Oetker.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Postępowa gospodyni używa mączki Gustin Dr. Oetker.
Data powstania:[193-]
Rodzaj:książka / book;
Opis:

B.m. [193-]. 16d, s. 12, broszura. Okładka lekko zakurzona, poza tym stan dobry.

10.00 PLN
 Kup 'Postępowa gospodyni używa mączki Gustin Dr. Oetker.'
do koszyka
Przygoda kulinarna
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:POSPIESZYŃSKA Katarzyna
Tytuł:Przygoda kulinarna
Data powstania:1987
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1987. Zrzeszenie Księgarstwa. 8, s. 427, [5]. oprawa półpłótno. Oprawa zabrudzona, wewnątrz stan dobry. Liczne kolorowe ilustracje w tekście. zapiski własnościowe.

28.00 PLN
 Kup 'Przygoda kulinarna'
do koszyka
Podstawy racjonalnego odżywniania i przepisy przyrządzania potraw.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Podstawy racjonalnego odżywniania i przepisy przyrządzania potraw.
Data powstania:1938
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Stow. Służba Obywatelska Koło Łódzkie. Zeszyt I. Łódź 1938. 8, s. [2], 56, [1]. broszura. Otarcia grzbietu, zabrudzenia okładki, poza tym stan dobry.  lustracje w tekście. Maszynopis powielany.

40.00 PLN
 Kup 'Podstawy racjonalnego odżywniania i przepisy przyrządzania potraw.'
do koszyka
The amateur Epicure`s cook book
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:PENDLETON ROCKWELL Helen
Tytuł:The amateur Epicure`s cook book
Data powstania:1958
Rodzaj:książka / book;
Opis:

New York 1958. Roy Publishers. 8, s. XIV, 274. oprawa oryginalna płótno, obwoluta. Obwoluta z niewielkimi ubytkami, niewielkie zalanie ostatnich stron, poza tym stan dobry. Liczne ilustracje w tekście.

40.00 PLN
 Kup 'The amateur Epicure`s cook book'
do koszyka
Jedyne praktyczne przepisy konfitur, różnych marynat, wędlin, wódek, likierów, win owocowych, miodów oraz ciast.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:ĆWIERCZAKIEWICZOWA Lucyna
Tytuł:Jedyne praktyczne przepisy konfitur, różnych marynat, wędlin, wódek, likierów, win owocowych, miodów oraz ciast.
Data powstania:1988
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Według wydania z 1885 roku. Warszawa 1988. Wydawnictwo "Alfa". 16d, s. [4], XII, 336. broszura.  Okładka z niewielkimi przetarciami głównie na grzbiecie, wewnątrz stan bardzo dobry.


16.00 PLN
 Kup 'Jedyne praktyczne przepisy konfitur, różnych marynat, wędlin, wódek, likierów, win owocowych, miodów oraz ciast.'
do koszyka
Old Polish Traditions in the Kitchen and at the Table
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:LEMNIS Maria, VITRY Henryk
Tytuł:Old Polish Traditions in the Kitchen and at the Table
Data powstania:1981
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warsaw 1981. Interpress Publishers. 16d, s. 303, [1]. oprawa oryginalna półpłótno. Niewielkie otarcia krawędzi okładki, stan bardzo dobry. Ilustracje w tekście. Angielski przekład "W staropolskiej kuchni".

12.00 PLN
 Kup 'Old Polish Traditions in the Kitchen and at the Table'
do koszyka
Książka kucharska. Przepisy gotowania
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:ŁOSIŃSKA J.
Tytuł:Książka kucharska. Przepisy gotowania
Data powstania:[ca 1930]
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Oprac. i wypróbowała ... Poznań [ca 1930]. Firma Maggi. 16d, s. 159. broszura. Niewielki ubytek grzbietu, otarcia okładki, niewielkie zaplamienia wewnątrz.

30.00 PLN
 Kup 'Książka kucharska. Przepisy gotowania'
do koszyka
Od abboccato do żubrówki wszytko o napojach
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:CIEŚLAK Jan
Tytuł:Od abboccato do żubrówki wszytko o napojach
Data powstania:1978
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa. 1978. Wyd. Naukowo-Techniczne, 8, s. 370, [2]. oprawa oryginalna półpłótno, obwoluta. Obwoluta lekko naddarta z niewielkimi ubytkami, oprawa nieznacznie otarta, wewnątrz stan bardzo dobry

40.00 PLN
 Kup 'Od abboccato do żubrówki wszytko o napojach'
do koszyka
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »