|
|
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Die Olympischen Spiele 1936 in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band 1-2. | | Data powstania: | 1936 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Hrsg. vom Cigaretten-Bilderdienst. Hamburg 1936. 4, s. 127, [1], tabl. 51, mapa rozkł. 1; 165, [3], tabl. 8. opr. oryg. pł.
Otarcia krawędzi okł., grzbiety nadpęknięte. W każdym tomie komplet ilustracji wklejanych na karty albumów.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Polska księga stadna koni pełnej krwi angielskiej (Polish Stud Book). Tom IX. | | Data powstania: | 1967 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa. 1967. Państwowe Wydawnictwo Rolne i Leśne. 8, s 177, [1]; [oraz] T.8, dodatek 1. 1963. s. 61, [4]; [oraz] T.8, dodatek 2. 1964. s. 66, [3]; [oraz] T.8, dodatek 3. 1965. s. 75; [oraz] T.8, dodatek 4. 1966. s. 92. Współoprawne: ppł. ze złoconym napisem na grzbiecie, zachowane ory. okł. dodatków, podpisy własnościowe.
Stan: dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni wielkoposlkich [Kwlkp]. Tom III, część 2 | | Data powstania: | 1977 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1977. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 788. Oprawa oryginalna płótno.
Ekslibris, stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni małopolskich [Km] Tom III. | | Data powstania: | 1975 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1975. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 23x17 cm. Stron 761, `3`. Oprawa oryginalna płótno.
Ekslibris, stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Księga stadna koni małopolskich [Km] Tom II. | | Data powstania: | 1970 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1970. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 828. Oprawa oryginalna płótno.
Ekslibris, stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | GRUSZECKA Maria | | Tytuł: | 366 obiadów | | Data powstania: | [193-] | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Kraków[193-]. Wyd. "Senzacja". 16d, s. XVI, 256. oprawa biblioteczna półpłótno z zachowaniem okładki broszurowej. Okł. brosz. otarta i mocno obcięta, miejscami zaplamienia. |
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Polska księga stadna koni pełnej krwi angielskiej (Polish Stud Book). Tom XIII. | | Data powstania: | 1983 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1983. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8 s. 323, [1]. Opr. oryg. pł.
Stan: dobry
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Polska księga stadna koni pełnej krwi angielskiej (Polish Stud Book). Tom XII. | | Data powstania: | 1979 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1979. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 331. opr. oryg. pł.
Stan: dobry (ekslibris własnościowy) |
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Tytuł: | Polska księga stadna koni pełnej krwi angielskiej (Polish Stud Book). Tom XI. | | Data powstania: | 1976 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Warszawa 1976. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. 8, s. 287. opr. oryg. pł.
Stan: dobry (ekslibris własnościowy.)
|
|
|
| |
| | |
| | |
|
|
|
| Wystawca: | Antykwariat Rara Avis | | Autor: | JOSSE W., KOSIEK Z., STOLZMAN M., UNRUG W. | | Tytuł: | Bibliografia zawartości miesięcznika „Przegląd Hodowlany” 1927-1954. Opracowali... | | Data powstania: | 1955 | | Rodzaj: | książka / book; |
| Opis:
|
Kraków 1955. Instytut Zootechniki. 4, s. IV, 290, XXV. brosz. oryg.
Stan dobry.
|
|
|
| |
| | |
|