W koszyku: 0 produktów
Suma: 0,00 PLN
Menu

Wyszukiwarka:
Widok listy:Sortowanie: 
Strona główna » Oferta » Książki
Bal w ogródku Danusi
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Kwaśniewski Tadeusz
Tytuł:Bal w ogródku Danusi
Data powstania:1956
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Łódź 1956. Spółdz. Wydawnictw Artyst. i Użytkowych "Poziom". 19 x 20,5 cm. Stron [24]. Broszura. (Niewielkie naddarcie tylnej okł., poza tym stan dobry. Ilustrował Wacław Kondek.)

28.00 PLN
 Kup 'Bal w ogródku Danusi'
do koszyka
Dzieci z Leszczynowej Górki
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Kownacka Maria, Malicka Zofia
Tytuł:Dzieci z Leszczynowej Górki
Data powstania:1956
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1956. Nasza Księgarnia. 8, s. 175, [1]. Broszura. (Oprawa odchodzi od bloku, grzbietu naderwany, zabrudzenia. Ilustrowała Wanda Zawidzka.)

30.00 PLN
 Kup 'Dzieci z Leszczynowej Górki'
do koszyka
O Przepięknej Hannie
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Kędziorzyna Maria
Tytuł:O Przepięknej Hannie
Data powstania:1956
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Baśnie polskie. Warszawa 1956. Nasza Księgarnia. 8, s. 157, [2]. Broszura. (Otarcia i zakurzenie okładek, obca dedykacja na k. przedtyt., podpis i pieczątka własnościowa. Wewnątrz stan dobry. Ilustracje Adam Marczyński. Zawiera 5 opowiadań.)

28.00 PLN
 Kup 'O Przepięknej Hannie'
do koszyka
Bajka o żelaznym wilku
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Sieroszewski Wacław
Tytuł:Bajka o żelaznym wilku
Data powstania:1955
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Ilustrował Bogdan Zieleniec. Warszawa 1955. Nasza Księgarnia. Format 29 x 20 cm. Stron 174, [2], tabl. 8. Opr. oryg. ppł. (Otarcia i zakurzenia oprawy, ślady ołówka na pierwszych kartach, jedna strona przedarta).

28.00 PLN
 Kup 'Bajka o żelaznym wilku'
do koszyka
Mężny pak
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Karawajewa T.
Tytuł:Mężny pak
Data powstania:1956
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Przełożyła Zofia Łapicka. Ilustr. Jadwiga Okońska. Warszawa 1956. Filmowa Agencja Wydawnicza. Format 18,5 x 19 cm. Stron [24]. Broszura. (Stan niemal bardzo dobry. Bajka filmowa.osnuta na tle koreańskich podań ludowych.)

16.00 PLN
 Kup 'Mężny pak'
do koszyka
Wilk i jeleń
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Jacobson August
Tytuł:Wilk i jeleń
Data powstania:1954
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Bajka filmowa.Warszawa 1954. Filmowa Agencja Wydawnicza. Format 19 x 19 cm. Stron [24]. Broszura. (Niewielkie otarcia i zagniecenia okładek, poza tym stan dobry. Ilustracje Andrzej Wiercieński).

16.00 PLN
 Kup 'Wilk i jeleń'
do koszyka
Widmo z głogowego wzgórza
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Fenton Edward
Tytuł:Widmo z głogowego wzgórza
Data powstania:1973
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Tłum. Irena Tuwim. Ilustr. Zbigniew Piotrowski. Warszawa 1973. Nasza Księgarnia. 8, s. 190, [2]. Opr. oryg. ppł. (Otarcia i zadrapania okładek, poza tym stan dobry).

24.00 PLN
 Kup 'Widmo z głogowego wzgórza'
do koszyka
Irenka
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Tomaszewiczowa Waleria
Tytuł:Irenka
Data powstania:1944
Rodzaj:książka / book;
Opis:

(W kruczewskim dworze). Powieść dla panienek. Wyd. II. Kraków 1944. Księgarnia Lingwistyczna. 8, s. 157, [2]. Opr. oryg. ppł. (Oprawa jednostronnie odchodzi od bloku. Okładki zabrudzone i otarte, ubytek narożnika. Wewnątrz stan dobry).

28.00 PLN
 Kup 'Irenka'
do koszyka
Kim
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Kipling Rudyard
Tytuł:Kim
Data powstania:1927
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Tłum. z ang. Wilhelm Mitarski. T.1-2 razem opr. Warszawa [1927]. Wydawnictwo "Taniej Książki". 16d, s. 203, [1]; 201. Opr. bibliot. ppł. (Papier zżółkniety, poza tym stan dobry. Wytarta piecz. na k. tyt.)

32.00 PLN
 Kup 'Kim'
do koszyka
Na podbój świata
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Kingsley Charles
Tytuł:Na podbój świata
Data powstania:1935
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Przełożyła Zofja Popławska. Z ilustracjami. Warszawa 1935. Wydawn. J. Przeworskiego. Format 23 x 15,5 cm. Stron 291, [3], tabl. 8. Opr. bibliot. ppł. (Otarcia i zakurzenie oprawy, podpis własnościowy na k. przedtytułowej).

48.00 PLN
 Kup 'Na podbój świata'
do koszyka
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »