W koszyku: 0 produktów
Suma: 0,00 PLN
Menu

Wyszukiwarka:
Widok listy:Sortowanie: 
Strona główna » Oferta » Książki
Das Prager Ghetto. Zeichnungen von A.Kaspar
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Herrmann Ignat, Teige Jos., Winter Zikm.
Tytuł:Das Prager Ghetto. Zeichnungen von A.Kaspar
Data powstania:1903
Rodzaj:książka / book;
Opis:
2000.00 PLN
 Kup 'Das Prager Ghetto. Zeichnungen von A.Kaspar'
do koszyka
Jüdisches Lexikon. Ein enzyklopädisches Handbuch des jüdischen Wissens in vier Bänden. Mit über 2.000 Illustr., Beilagen, Karten und Tabellen. Hrsg. von ... Unter Mitarbeit von über 230 jüdischen Gelehrten und Schriftstellern. Bd.1-4 [w 5 wol.]
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Herlitz Georg, Kirschner Bruno
Tytuł:Jüdisches Lexikon. Ein enzyklopädisches Handbuch des jüdischen Wissens in vier Bänden. Mit über 2.000 Illustr., Beilagen, Karten und Tabellen. Hrsg. von ... Unter Mitarbeit von über 230 jüdischen Gelehrten und Schriftstellern. Bd.1-4 [w 5 wol.]
Data powstania:[cop. 1927-1930]
Rodzaj:ksiażka / book;
Opis:

Berlin [cop. 1927-1930]. Jüdischer Verlag. 4. opr. oryg. psk.

Niewielkie otarcia narożników okł., stan dobry. Ekslibrisy i piecz. Każdy tom obj. ca 1.500 szp., liczne tablice. Na grzbietach numeracja tomów I-V. Bogato ilustrowane, klasyczne całościowe opracowanie wiedzy judaistycznej.

1700.00 PLN
 Kup 'Jüdisches Lexikon. Ein enzyklopädisches Handbuch des jüdischen Wissens in vier Bänden. Mit über 2.000 Illustr., Beilagen, Karten und Tabellen. Hrsg. von ... Unter Mitarbeit von über 230 jüdischen Gelehrten und Schriftstellern. Bd.1-4 [w 5 wol.]'
do koszyka
[Encyklopedia.]. Wielka ilustrowana encyklopedja powszechna. T.1-20
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Encyklopedia.]. Wielka ilustrowana encyklopedja powszechna. T.1-20
Data powstania:[1929-1932.]
Rodzaj:ksiażka / book;
Opis:

T.1-18: A-Z. Kraków [1929-1932.]. Wyd. "Gutenberg". 8. opr. oryg. pł.

T.19-20: Suplement A-Z. [1933.]. Wyd. "Gutenberg". 8. opr. oryg. pł.

Stan dobry. Każdy tom objętości ok. 300 s., mapy, tablice. Do kompletu brak drugiego dwutomowego suplementu.

612.00 PLN
 Kup '[Encyklopedia.]. Wielka ilustrowana encyklopedja powszechna. T.1-20'
do koszyka
Nowoczesne malarstwo polskie. T.1-3
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Nowoczesne malarstwo polskie. T.1-3
Data powstania:1957-1964
Rodzaj:książka / book;
Opis:
Wrocław 1957-1964. Ossolineum. 4. opr. oryg. pł.
Brak obwolut, stan dobry. Każdy tom obj. ca 500 s., liczne ilustr. w tekście i na tablicach. Podstawowy - trzytomowy - podręcznik do dziejów malarstwa polskiego 1764-1963
422.00 PLN
 Kup 'Nowoczesne malarstwo polskie. T.1-3'
do koszyka
Die Olympischen Spiele 1936 in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band 1-2.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Die Olympischen Spiele 1936 in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band 1-2.
Data powstania:1936
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Hrsg. vom Cigaretten-Bilderdienst. Hamburg 1936. 4, s. 127, [1], tabl. 51, mapa rozkł. 1; 165, [3], tabl. 8. opr. oryg. pł.

Otarcia krawędzi okł., grzbiety nadpęknięte. W każdym tomie komplet ilustracji wklejanych na karty albumów.

295.40 PLN
 Kup 'Die Olympischen Spiele 1936 in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band 1-2.'
do koszyka
Missya lożowego apostoła odprawiona przez W:.B:.N:.N:.Θ:. [...]:. N:. R:. Praw:. Św:. 5814.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:[Surowiecki Karol]
Tytuł:Missya lożowego apostoła odprawiona przez W:.B:.N:.N:.Θ:. [...]:. N:. R:. Praw:. Św:. 5814.
Data powstania:1814
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Berdyczów [właściwie Warszawa lub Miedniewice?] 1814. Bez wydawcy. 16d, s. 68. opr. wsp. ppł.

Stan bardzo dobry. Druk antymasoński.

264.00 PLN
 Kup 'Missya lożowego apostoła odprawiona przez W:.B:.N:.N:.Θ:. [...]:. N:. R:. Praw:. Św:. 5814.'
do koszyka
Rocznik weteranów 1863 r. (Wyd.II rocznika z r. 1925, powiększone tekstem literackim, listą weteranów zalegalizowanych pod koniec października 1927 roku i kalendarzem na rok 1928)
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Święcicki Juljan Adolf
Tytuł:Rocznik weteranów 1863 r. (Wyd.II rocznika z r. 1925, powiększone tekstem literackim, listą weteranów zalegalizowanych pod koniec października 1927 roku i kalendarzem na rok 1928)
Data powstania:1927
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1927. Pol. Biuro Wyd. "Kresy". 8, s. 2 nlb, 328, 352, XXIV, 5, 51. opr. oryg. pł.

Okł. nieco poluźnione, dwie karty uzup. kserograf. Ekslibris. Zaw. materiał wspomnieniowy, literacki, listę oficerów-weteranów, obszerny wykaz firm wg miast i branż, dział reklamowy. Nieczęste

255.00 PLN
 Kup 'Rocznik weteranów 1863 r. (Wyd.II rocznika z r. 1925, powiększone tekstem literackim, listą weteranów zalegalizowanych pod koniec października 1927 roku i kalendarzem na rok 1928)'
do koszyka
Słownik malarzów polskich tudzież obcych w Polsce osiadłych lub czasowo w niej przebywających ub czasowo w niej przebywających przez ... z dołączeniem szesnastu rycin, wizerunków celniejszych artystów. T.1-3
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Rastawiecki Edward
Tytuł:Słownik malarzów polskich tudzież obcych w Polsce osiadłych lub czasowo w niej przebywających ub czasowo w niej przebywających przez ... z dołączeniem szesnastu rycin, wizerunków celniejszych artystów. T.1-3
Data powstania:1979
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1979. WAiF. 8, s. 4 nlb, VIII, 334, 2 nlb; XVI, 326, 2 nlb; 4 nlb, 536, 2 nlb; łącznie 16 tablic. opr. oryg. imit. psk.

Okł. lekko otarte, poza tym stan bardzo dobry. Reprint wydania z lat 1850-1857 z Druk. S.Orgelbranda. Wydano 800 egz. numerowanych, ten nr 710.

235.00 PLN
 Kup 'Słownik malarzów polskich tudzież obcych w Polsce osiadłych lub czasowo w niej przebywających ub czasowo w niej przebywających przez ... z dołączeniem szesnastu rycin, wizerunków celniejszych artystów. T.1-3'
do koszyka
Indeks artystów plastyków absolwentów i pedagogów wyższych uczelni plastycznych oraz członków ZPAP działających w latach 1939-1996 + Suplement 1996-1999
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Indeks artystów plastyków absolwentów i pedagogów wyższych uczelni plastycznych oraz członków ZPAP działających w latach 1939-1996 + Suplement 1996-1999
Data powstania:1997-2000
Rodzaj:książka /book;
Opis:

Gdańsk [i in.] 1997-2000. Komitet Leksykonu Artystów Plastyków. 4, s. nlb 10, 150 + nlb 4; nlb 4, 63 + k. nlb. 3. brosz.

Stan bardzo dobry. 

220.00 PLN
 Kup 'Indeks artystów plastyków absolwentów i pedagogów wyższych uczelni plastycznych oraz członków ZPAP działających w latach 1939-1996 + Suplement 1996-1999'
do koszyka
{Listy}: Zestaw składający się z 2 listów i pocztówki do Danuty Kucharskiej-Zarzyckiej od Kazimierza Wyki z lat 1958-1971.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Listy]: Zestaw składający się z 2 listów i pocztówki do Danuty Kucharskiej-Zarzyckiej od Kazimierza Wyki z lat 1958-1971.
Data powstania:[l. 1958-1971]
Rodzaj:rękopis / manuscript;
Opis:
190.00 PLN
 Kup '[Listy]: Zestaw składający się z 2 listów i pocztówki do Danuty Kucharskiej-Zarzyckiej od Kazimierza Wyki z lat 1958-1971.'
do koszyka
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »