W koszyku: 0 produktów
Suma: 0,00 PLN
Menu

Wyszukiwarka:
Widok listy:Sortowanie: 
Strona główna » Oferta » Książki
Das neue Jazzbuch. Entwicklung und Bedeutung der Jazzmusik
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Berendt Joachim Ernst
Tytuł:Das neue Jazzbuch. Entwicklung und Bedeutung der Jazzmusik
Data powstania:1959
Rodzaj:ksiażka / book;
Opis:
Frankfurt/M-Hamburg 1959. Fischer Bücherei. 16d, s. 317, nlb 11. brosz. [Seria] Bücher des Wissens
Okł. nieco otarte, wewnątrz stan dobry. Piecz. prof. Jerzego Skarżyńskiego. Rozszerzone wydanie "Das Jazzbuch"
40.00 PLN
 Kup 'Das neue Jazzbuch. Entwicklung und Bedeutung der Jazzmusik'
do koszyka
Histoire du jazz
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Perrin Michel
Tytuł:Histoire du jazz
Data powstania:1967
Rodzaj:książka / book;
Opis:
Paris 1967. Larousse. 16d, s. 347. brosz. [Seria] Le livre de poche
Stan bardzo dobry. Piecz. prof. Jerzego Skarżyńskiego.
40.00 PLN
 Kup 'Histoire du jazz'
do koszyka
Das Jazzbuch. Entwicklung und Bedeutung der Jazzmusik
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Berendt Joachim Ernst
Tytuł:Das Jazzbuch. Entwicklung und Bedeutung der Jazzmusik
Data powstania:1956
Rodzaj:książka / book;
Opis:
40.00 PLN
 Kup 'Das Jazzbuch. Entwicklung und Bedeutung der Jazzmusik'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum Literatury im. A. Mickiewicza w Warszawie, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Pamatnik Narodniho Pisemnictvi v Praze. Sztuka polska XIX i XX w. z kolekcji Jerzego Karaska ze Lvovic
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]: Muzeum Literatury im. A. Mickiewicza w Warszawie, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Pamatnik Narodniho Pisemnictvi v Praze. Sztuka polska XIX i XX w. z kolekcji Jerzego Karaska ze Lvovic
Data powstania:1988
Rodzaj:książka / book;
Opis:

[Warszawa?] 1988. 8, s. nlb 153. brosz.

Stan dobry. Tytuł i tekst również po czesku.

30.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum Literatury im. A. Mickiewicza w Warszawie, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Pamatnik Narodniho Pisemnictvi v Praze. Sztuka polska XIX i XX w. z kolekcji Jerzego Karaska ze Lvovic'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Malarstwo Jacka Malczewskiego ze zbiorów Lwowskiej Galerii Obrazów
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Chomyn Igor
Tytuł:[Katalog]: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Malarstwo Jacka Malczewskiego ze zbiorów Lwowskiej Galerii Obrazów
Data powstania:1989
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Przemyśl-Rzeszów 1989. 8, s. 36, nlb 1, tabl. 40. brosz.

Stan bardzo dobry. 

40.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Malarstwo Jacka Malczewskiego ze zbiorów Lwowskiej Galerii Obrazów'
do koszyka
Aleksander Orłowski
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Cękalska-Zborowska Halina
Tytuł:Aleksander Orłowski
Data powstania:1961
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1962. Wiedza Powszechna. 8, s, 168, nlb 4. opr. oryg. pł., obw.

Stan bardzo dobry. Ilustr. w tekście. 

Biogramy: Orłowski Aleksander (1777-1832)
26.00 PLN
 Kup 'Aleksander Orłowski'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum w Wilanowie. Galeria malarstwa Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Voise Irena, Głowacka-Pocheć Teresa
Tytuł:[Katalog]: Muzeum w Wilanowie. Galeria malarstwa Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie
Data powstania:1975
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1975. Arkady. 8, s. 241, nlb 1, tabl. barwnych 8. opr. oryg. pł. [Seria] Katalog zbiorów artystycznych, [t.] 1

Niewielkie otarcia okł., stan dobry. Liczne ilustr. w tekście.

40.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum w Wilanowie. Galeria malarstwa Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie'
do koszyka
Malarstwo polskie. Ceny na aukcjach zagranicznych 1985-1990. Obrazy olejne, techniki mieszane, pastele, akwarele, rysunki
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:Malarstwo polskie. Ceny na aukcjach zagranicznych 1985-1990. Obrazy olejne, techniki mieszane, pastele, akwarele, rysunki
Data powstania:[po 1990]
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków [po 1990]. Galeria Lipert. 8, s. 100, tabl. 11. brosz.

Stan dobry. 

20.00 PLN
 Kup 'Malarstwo polskie. Ceny na aukcjach zagranicznych 1985-1990. Obrazy olejne, techniki mieszane, pastele, akwarele, rysunki'
do koszyka
Kubiści. Rozważania estetyczne
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Apollinaire Guillaume
Tytuł:Kubiści. Rozważania estetyczne
Data powstania:1959
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Tłum. J.J.Szczepański. Kraków 1959. Wyd. Literackie. 16d, s. 116, nlb 4, tabl. 9. opr. oryg. pł., obw.

Ubytek fragmentu obw., poza tym stan dobry. 

21.00 PLN
 Kup 'Kubiści. Rozważania estetyczne'
do koszyka
Apollinaire i teoretycy kubizmu w latach 1908-1918
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Grabska Elżbieta
Tytuł:Apollinaire i teoretycy kubizmu w latach 1908-1918
Data powstania:1966
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1966. PIW. 16d, s. 294, nlb 2, tablice. brosz., obw.

Niewielkie załamania obw., stan dobry.

32.00 PLN
 Kup 'Apollinaire i teoretycy kubizmu w latach 1908-1918'
do koszyka