W koszyku: 0 produktów
Suma: 0,00 PLN
Menu

Wyszukiwarka:
Widok listy:Sortowanie: 
Strona główna » Oferta » Książki
Młode malarstwo polskie 1944-1974
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Wojciechowski Aleksander
Tytuł:Młode malarstwo polskie 1944-1974
Data powstania:1975
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Wrocław 1975. Ossolineum. 8, s. 162, ilustr. 238 [w tym 6 barwnych]. opr. oryg. pł., obw.

Stan dobry. Podpis własn. Jerzego Madeyskiego. 

60.00 PLN
 Kup 'Młode malarstwo polskie 1944-1974'
do koszyka
{Katalog plakatów}: Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Plakatu. Plakat turystyczny w świecie. The Tourist Poster in the World
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog plakatów]: Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Plakatu. Plakat turystyczny w świecie. The Tourist Poster in the World
Data powstania:1974
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1974. 8, s. nlb 356. opr. oryg. kart., obw. lakierowana

Folia na obw. nieco pofałdowana, wewnątrz stan bardzo dobry. Skasowana piecz. bibliot. Liczne reprod. w tekście. Obejmuje również plakat polski (zwłaszcza w części przedwojennej).

64.00 PLN
 Kup '[Katalog plakatów]: Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Plakatu. Plakat turystyczny w świecie. The Tourist Poster in the World'
do koszyka
Olga Boznańska
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Blum Helena
Tytuł:Olga Boznańska
Data powstania:1974
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1974. RSW Prasa, Książka, Ruch. 4, s. 101, nlb 2. opr. oryg. pł., obw.

Stan dobry. Podpis własnościowy Jerzego Madeyskiego. Miejscami podkreślenia i notatki w tekście. 90 ilustr. (w tym 25 barwnych). 

100.00 PLN
 Kup 'Olga Boznańska'
do koszyka
Jacek Malczewski
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Jakimowicz Andrzej
Tytuł:Jacek Malczewski
Data powstania:1974
Rodzaj:książki / book;
Opis:

Warszawa 1974. WAiF. 4, s. 26, nlb 2, ilustr. 134, tabl. barwnych 22. opr. oryg. pł., obw.

Obw. nieco zaplamiona, mimo to stan dobry.

80.00 PLN
 Kup 'Jacek Malczewski'
do koszyka
Majka z Siwego Brzegu. Ilustrowała Hanna Krajnik.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Jaworczakowa Mira
Tytuł:Majka z Siwego Brzegu. Ilustrowała Hanna Krajnik.
Data powstania:1973
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1973. Nasza Księgarnia. 8, s. 170, [4]. opr. oryg. kart.

Grzbiet oklejony papierem, podklejenia taśmą trzech kart, przednia wyklejka i karta tytułowa pokreślone długopisem.

14.77 PLN
 Kup 'Majka z Siwego Brzegu. Ilustrowała Hanna Krajnik.'
do koszyka
{Katalog}. Staatliche Museen zu Berlin, Muzeum Narodowe w Krakowie. Grafika niemieckiego ekspresjonizmu
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]. Staatliche Museen zu Berlin, Muzeum Narodowe w Krakowie. Grafika niemieckiego ekspresjonizmu
Data powstania:[1973]
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków [1973]. 8, s. 55, nlb 1. brosz.

Okł. lekko otarte, poza tym stan dobry. Opis 201 prac, 32 całostronicowe reprod. w tekście.

40.00 PLN
 Kup '[Katalog]. Staatliche Museen zu Berlin, Muzeum Narodowe w Krakowie. Grafika niemieckiego ekspresjonizmu'
do koszyka
Tatrzańskie diabły.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Kapeniak Józef
Tytuł:Tatrzańskie diabły.
Data powstania:1973
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1973. Wyd.II. Sport i Turystyka. 16d, s. 219, [3], tabl. 21. opr. oryg. kartonowa.

Grzbiet nadkruszony i jednostronnie odchodzi od opr., wewnątrz stan dobry. Dotyczy rywalizacji do 1939 w biegach i skokach narciarskich.

19.00 PLN
 Kup 'Tatrzańskie diabły.'
do koszyka
Grafika polska po II wojnei światowej
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Jakimowicz Irena
Tytuł:Grafika polska po II wojnei światowej
Data powstania:1972
Rodzaj:książka / book;
Opis:

[Warszawa?] 1972. CBWA. 8, s. 25. brosz.

Stan bardzo dobry. Maszynopis powielany 

30.00 PLN
 Kup 'Grafika polska po II wojnei światowej'
do koszyka
Vademecum turysty narciarza.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Harmata Jacek, Lenkiewicz Władysław
Tytuł:Vademecum turysty narciarza.
Data powstania:1971
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1971. Sport i Turystyka. 16d, s. 131, [3], mapy 3. brosz. PTTK, Zarząd Główny.

Okł. lekko otarte, poza tym stan dobry.

15.00 PLN
 Kup 'Vademecum turysty narciarza.'
do koszyka
Rysunek polski od Oświecenia do Młodej Polski
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Sienkiewicz Jerzy
Tytuł:Rysunek polski od Oświecenia do Młodej Polski
Data powstania:1970
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1970. Wyd. Arkady. 8, s. 409, 3 nlb. opr. oryg. pł. Z prac Instytutu Sztuki PAN, red. nauk.: A.Ryszkiewicz

Brak obwoluty, poza tym stan dobry. Bardzo liczne ilustracje w tekście. 

84.40 PLN
 Kup 'Rysunek polski od Oświecenia do Młodej Polski'
do koszyka