W koszyku: 0 produktów
Suma: 0,00 PLN
Menu

Pokaż w dziale: Wydawnictwa XIX - XXI w.
Wyszukiwarka:
Widok listy:Sortowanie: 
Strona główna » Oferta » Książki » Wydawnictwa XIX - XXI w.
Pluton Wacka Hutnika
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Żółkiewska Wanda
Tytuł:Pluton Wacka Hutnika
Data powstania:1948
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Powieść dla młodzieży. Warszawa 1948. Spółdzielnia Wydawn. Książka. 8, s. 287, [2]. Broszura. (Otarcia i zabrudzenia okładek, ostatnia składka luzem, dedykacja na karcie przedtytułowej. Okładkę projektował Z. Rychlicki. Ilustracje Jacek Żuławski).

20.00 PLN
 Kup 'Pluton Wacka Hutnika'
do koszyka
O flisaku i Przydróżce
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Januszewska Hanna
Tytuł:O flisaku i Przydróżce
Data powstania:1957
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Ilustrowała Helena Sołtanowa. Warszawa 1957. Nasza Księgarnia. Format: 23,7x16 cm, stron 36, [3]. Okładka broszurowa. (Okładka lekko otarta i zakurzona, stan dobry. Na karcie tytułowej podpis poprzedniego właściciela. Wyd.III).

24.00 PLN
 Kup 'O flisaku i Przydróżce'
do koszyka
Piętnastoletni kapitan
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Verne Juliusz
Tytuł:Piętnastoletni kapitan
Data powstania:1949
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Powieść. Tłumaczył W.Zechenter. Ilustrował A.Uniechowski. Wyd. nowe, poprawione. Kraków 1949. Wydawnictwo: M. Kot.. Format: 21,8x15,2 cm, stron 232.  Oprawa półpłótno. (Otarcia krawędzi okładki, nzabrudzenia. Okładkę projektował J.Karolak).

32.00 PLN
 Kup 'Piętnastoletni kapitan'
do koszyka
Porwanie w Tiutiurlistanie
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Żukrowski Wojciech
Tytuł:Porwanie w Tiutiurlistanie
Data powstania:1957
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1957. Nasza Księgarnia. Format: 23,6x16,3 cm, stron 212, [4]. Okładka oryginalna kartonowa. (Okładka otarta i zaplamiona, ślad zalania widoczny w górnej części okładki, wewnątrz niewielkie zażółcenia papieru widoczne na krawędziach marginesu, stan dobry. Wyd.IV. Ilustrował Adam Marczyński).

30.00 PLN
 Kup 'Porwanie w Tiutiurlistanie'
do koszyka
Mój przyjaciel słoń
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Żukrowski Wojciech
Tytuł:Mój przyjaciel słoń
Data powstania:1957
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Ilustrował Roman Owidzki. Warszawa 1957. Nasza Księgarnia. Format: 23,8x16,3 cm, stron 57, [1]. Okładka broszurowa. (Okładka lekko otarta i zakurzona, ślad załamanego narożnika przedniej okładki, wewnątrz niewielkie zażółcenia papieru widoczne na marginesach, stan dobry. Na karcie tytułowej podpis poprzedniego właściciela. Wyd.I).

14.00 PLN
 Kup 'Mój przyjaciel słoń'
do koszyka
Filip i jego załoga na kółkach
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Broniewska Janina
Tytuł:Filip i jego załoga na kółkach
Data powstania:1956
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1956. Nasza Księgarnia. Format: 20x13 cm, stron 29, [2]. Okładka broszurowa. (Okładka lekko otarta i zakurzona, stan dobry. Wyd.III. Ilustrowała Danuta Staszewska).

10.00 PLN
 Kup 'Filip i jego załoga na kółkach'
do koszyka
Brat ociemniały
1 2
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Green Homer
Tytuł:Brat ociemniały
Data powstania:1929
Rodzaj:książka / book;
Opis:
40.00 PLN
 Kup 'Brat ociemniały'
do koszyka
O Pawełku, który się dziwił
1 2
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:German Juliusz
Tytuł:O Pawełku, który się dziwił
Data powstania:1947
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Bajka dla dzieci z ilustracjami. Wydanie II. Katowice 1947. Wydawnictwo Michał Kowalski. Format: 20,3x14,3 cm, stron 32. Oryginalna okładka broszurowa. (Okładki otarte, niewielkie przedarcie grzbietu, stan dobry. Okładkę projektował Z.Acedański, ilustracje w tekście A.Chybińskiej).

30.00 PLN
 Kup 'O Pawełku, który się dziwił'
do koszyka
Jezuskowa opowieść
1 2
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Ziemnicki Władysław
Tytuł:Jezuskowa opowieść
Data powstania:1947
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Wydanie II. Kraków [1947]. Wydawnictwo Książek Popularnych. Format: 23,8x17 cm, stron 16. Okładka broszurowa. (Otarcia i zabrudzenia okładki, niewielki ubytek narożnika przedniej okładki, niewielkie naddarcie grzbietu, papier nieco pożółkły, blok poluźniony. Egzemplarz wymaga ingerencji introligatora).

26.00 PLN
 Kup 'Jezuskowa opowieść'
do koszyka
Zasypana sztolnia
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Zakrzewska Helena
Tytuł:Zasypana sztolnia
Data powstania:1946
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Katowice 1946. Wydawnictwo "Universum". Format: 20,7x14 cm, stron 48. Okładka broszurowa. (Otarcia i zabrudzenia okładki, stan dobry. Okładka i rysunki M.Orackiego - Servina).

28.00 PLN
 Kup 'Zasypana sztolnia'
do koszyka
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »