W koszyku: 0 produktów
Suma: 0,00 PLN
Menu

Wyszukiwarka:
Widok listy:Sortowanie: 
Strona główna » Oferta » Książki » Wydawnictwa XIX - XXI w. » sztuka - katalogi wystaw
{Katalog}: Muzeum Narodowe w Krakowie. Katalog wystawy rysunków, akwarel, obrazów Piotra Michałowskiego urządzonej w setna rocznicę śmierci artysty
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]: Muzeum Narodowe w Krakowie. Katalog wystawy rysunków, akwarel, obrazów Piotra Michałowskiego urządzonej w setna rocznicę śmierci artysty
Data powstania:1955
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków, XI-XII 1955. 8, s. 59, tabl. 24. brosz.

Stan bardzo dobry. Tytuł okł.: "Pitr Michałowski. Wystawa rysunków, akwarel i obrazów olejnych urządzona w setną rocznicę śmierci artysty, 1855-1955". 

24.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum Narodowe w Krakowie. Katalog wystawy rysunków, akwarel, obrazów Piotra Michałowskiego urządzonej w setna rocznicę śmierci artysty'
do koszyka
{Katalog}. Staatliche Museen zu Berlin, Muzeum Narodowe w Krakowie. Grafika niemieckiego ekspresjonizmu
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]. Staatliche Museen zu Berlin, Muzeum Narodowe w Krakowie. Grafika niemieckiego ekspresjonizmu
Data powstania:[1973]
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków [1973]. 8, s. 55, nlb 1. brosz.

Okł. lekko otarte, poza tym stan dobry. Opis 201 prac, 32 całostronicowe reprod. w tekście.

40.00 PLN
 Kup '[Katalog]. Staatliche Museen zu Berlin, Muzeum Narodowe w Krakowie. Grafika niemieckiego ekspresjonizmu'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum Narodowe w Krakowie. Katalog galerii malarstwa i rzeźby polskiej wieku XX.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]: Muzeum Narodowe w Krakowie. Katalog galerii malarstwa i rzeźby polskiej wieku XX.
Data powstania:1963
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków 1963. 8, s. 241, [2]. brosz.

Okł. nieco przykurzone, poza tym stan dobry. Ilustracje w ramach paginacji.

Katalog opracowały Hela Blum, Zofia Tobiaszowa, Zofia Kucielska. Wstęp napisała Helena Blum. Zreprodukowano 64 obiekty, praca zaopatrzona w indeks autorów.

60.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum Narodowe w Krakowie. Katalog galerii malarstwa i rzeźby polskiej wieku XX.'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum Narodowe w Krakowie. Wystawa dzieł Artura Grottgera w setną rocznicę urodzin 1837-1937.
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]: Muzeum Narodowe w Krakowie. Wystawa dzieł Artura Grottgera w setną rocznicę urodzin 1837-1937.
Data powstania:1937
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków 1937. Druk W. L. Anczyca w Spółki. 16d, s. 24, tabl. 1. brosz.

Okł. lekko nadkruszone, tylna z niewielkim ubytkiem, poza tym stan dobry. Zaw. m.in. opis 180 wystawionych obiektów.

38.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum Narodowe w Krakowie. Wystawa dzieł Artura Grottgera w setną rocznicę urodzin 1837-1937.'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Malarstwo Jacka Malczewskiego ze zbiorów Lwowskiej Galerii Obrazów
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Chomyn Igor
Tytuł:[Katalog]: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Malarstwo Jacka Malczewskiego ze zbiorów Lwowskiej Galerii Obrazów
Data powstania:1989
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Przemyśl-Rzeszów 1989. 8, s. 36, nlb 1, tabl. 40. brosz.

Stan bardzo dobry. 

40.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Malarstwo Jacka Malczewskiego ze zbiorów Lwowskiej Galerii Obrazów'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum w Wilanowie. Galeria malarstwa Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Voise Irena, Głowacka-Pocheć Teresa
Tytuł:[Katalog]: Muzeum w Wilanowie. Galeria malarstwa Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie
Data powstania:1975
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa 1975. Arkady. 8, s. 241, nlb 1, tabl. barwnych 8. opr. oryg. pł. [Seria] Katalog zbiorów artystycznych, [t.] 1

Niewielkie otarcia okł., stan dobry. Liczne ilustr. w tekście.

40.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum w Wilanowie. Galeria malarstwa Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum-Pomnik Piśmiennictwa Narodowego w Pradze, Muzeum Literatury im. A.Mickiewicza w Warszawie [...]. Sztuka polska XIX i XX wieku z kolekcji Jerzego Karaska ze Lvovic. Katalog wystawy
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]: Muzeum-Pomnik Piśmiennictwa Narodowego w Pradze, Muzeum Literatury im. A.Mickiewicza w Warszawie [...]. Sztuka polska XIX i XX wieku z kolekcji Jerzego Karaska ze Lvovic. Katalog wystawy
Data powstania:1988
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Warszawa, VI-VIII 1988; Krakow, IX-X 1988. 8, s. 98, nlb 1. brosz.

Stan dobry. Opis ponad 500 obiektów, biogramy twórców.

38.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum-Pomnik Piśmiennictwa Narodowego w Pradze, Muzeum Literatury im. A.Mickiewicza w Warszawie [...]. Sztuka polska XIX i XX wieku z kolekcji Jerzego Karaska ze Lvovic. Katalog wystawy'
do koszyka
{Katalog}: Piano Nobile. Jan Szancenbach
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]: Piano Nobile. Jan Szancenbach
Data powstania:1998
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków 1998. 4, s. nlb. 49. brosz.

Stan dobry. Odręczna dedykacja artysty na stronie przedtytułowej

40.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Piano Nobile. Jan Szancenbach'
do koszyka
{Katalog}: Muzeum Etnograficzne w Krakowie. Polska grafika ludowa
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Autor:Jacher-Tyszkowa Aleksandra
Tytuł:[Katalog]: Muzeum Etnograficzne w Krakowie. Polska grafika ludowa
Data powstania:1970
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków 1970. 8, s. 250, nlb 1. brosz.

Otarcia okł., wewnątrz stan dobry. Przedmowa E. Waligóry, wstęp, katalog i bibliografia A. Jacher-Tyszkowej. Ilustr. w tekście.

40.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Muzeum Etnograficzne w Krakowie. Polska grafika ludowa'
do koszyka
{Katalog}: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych. Ferdynand Ruszczyc 1870-1936. Katalog wystawy pośmiertnej
Wystawca:Antykwariat Rara AvisAntykwariat Rara Avis
Tytuł:[Katalog]: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych. Ferdynand Ruszczyc 1870-1936. Katalog wystawy pośmiertnej
Data powstania:1937
Rodzaj:książka / book;
Opis:

Kraków, XII 1937-I 1938. 8, s. 45, tabl. 15. brosz.

Grzbiet oklejony papierem, okł. nadkruszone, wewnątrz stan dobry.

43.00 PLN
 Kup '[Katalog]: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych. Ferdynand Ruszczyc 1870-1936. Katalog wystawy pośmiertnej'
do koszyka
« 1 2 »